امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با کارت اعتباریت زنده بمان

kart
 با یک کارت اعتباری البته به شرطی مثل کارت بانکی من یکی نباشد خیلی ساده می شود در شهر زنده ماند و حتی زندگی کرد. اما این معادله در دل طبیعت خیلی جواب گو نخواهد بود. حالا مجموعه ی touch of moderm کارتی ساخته که ادعا می کند در طبیعت هم میتواند شما را زنده نگاه دارد. این هیولا که از جنس فولاد ضد زنگ 302 ساخته شده است در برابر خوردگی مقاومت بسیار زیادی دارد و با ابعادی برابر با یک کارت اعتباری می تواند همیشه در کیف دستی همراتان باشد.
در زمان نیاز SURVCO خیلی بیشتر از یک  کارت اعتباری خواهد بود. خیلی ساده وبا کمی فشار میتوانید پیکان تیز به کار رفته در دل آن را شکسته و خارج کنید تا به این صورت تیغه ای تیز در اختیارتان باشد، علاوه براین ، قسمت جلویی کارت نیز با ساختار گوه ای شکل خویش میتواند مانند یک تبر عمل نماید و اگر همه ی این ها کافی نیست دندانه های اره ای بالای کارت می تواند به عنوان اره عمل کند و یک درب بازکن هم در قسمت پایینی آن قرار گرفته، گوشه ها نیز به عنوان پیچ گوشتی عمل می کنند و چهار آچار تخت هم می  ‍تواند حسابی برای دوچرخه سواران به کار بیاید. حقیقتا   که برای یک کارت اعتباری 29 دلاری خیلی هم  خوب است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و تشکر از حسن توجه شما، لطفا با توجه به حساس بودن سیستم به نام های تکراری نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و دیدگاه خود را به صورت فارسی بنویسید.