امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیا میدانستید طبیعت برای تجزیه ی یک کیسه زباله نیم قرن و برای یک بطری شیشه ای یک ملیون سال زمان نیاز دارد؟

zobale
بسیاری از زباله هایی که به راحتی در طبیعت رها می شوند، زخمی عمیق است بر جان طبیعت که نه تنها ظاهر زیبای آن را تغییر می دهد بلکه حضور طولانی مدت این زایدات، مشکلات محیط زیستی بسیاری را ایجاد می کند. شاید کمتر کسی بداند که طبیعت برای تجزیه ی کاغذ سه الی چهار ماه، برای تجزیه آدامس به پنج سال زمان نیاز دارد. همچنین برای تجزیه یک قوطی آلومینیومی زمانی بین بیست تا یکصد سال و برای یک بطری پلاستیکی رها شده در آب حداقل نیاز به چهار قرن زمان دارد تا بطور کامل از زمین محو شود. بسیاری از مناطقی که با زباله آۀوده شده اند. شاهد مرگ ومیر گونه های جانوری هستند که با خوردن این نوع زباله ها جان خود را از دست می دهند.

بنابراین جادارد با توجه به اینکه شکارچیان و طبیعت دوستان عزیز بیش از هر کس دیگری وقت خود را در طبیعت می گذرانند، بیشتر از بقیه افراد به این نکات اهمیت بدهند تا انگشت اتهامات زیست محیطی و حیات وحش کشور کمتر به سوی ایشان نشانه رود.

دیدگاه‌ها  

0 # Carissa 1395-07-25 09:30
Thank you, I have just been looking for information approximately this topic for a while and yours is the greatest I have found out
till now. However, what in regards to the bottom line?
Are you positive concerning the supply?

My website; prevent yeast: http://ronacant.com/
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

با سلام و تشکر از حسن توجه شما، لطفا با توجه به حساس بودن سیستم به نام های تکراری نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و دیدگاه خود را به صورت فارسی بنویسید.