امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تصویری که از صورت این مرد در زیر میبینید ناشی از حمله خرس است که در نهایت با کمک اهالی کشته می شود. نکته ای که در اینجا لازم به ذکر است این است که طبیعت دوستان و حتی شکارچیان باید از نکات لازم و ضروری در هنگام مواجه با حیوانات وحشی آگاهی داشته باشند تا در هنگام برخورد و مواجه با حیوانات عکس العمل مناسبی انجام دهند.

tahajome.khers1

دیدگاه‌ها  

0 # عبای 1397-03-16 00:38
باسلام خدمت دوستان این همه بحث درمورداسلحه شدولی کسی به حرف بنده جواب نداد من فقط سوالم ازدوستان عزیز این هست که اسلحه ۸/۵۷ ایاقدرت خوبی داره اگرگرازبه انسان حمله کردیااین کالیبرمیشه ازخوددفاع کرد لطفا راهنمایی کنید تشکرازتمامی دوستان
پاسخ دادن
0 # sayediba 1396-05-13 02:03
با سلام و عرض ارادت.
خدمت دوست عزیزی (محدثه)عرض کنم که شما اگر بچه روستا باشید خصوصا روستاهایی که به جنگل یا شکارگاه نزیک است سالیانه چند مورد این چنین میبینیدو خدمت دوست دیگر (سید رضا)عرض کنم حرف شما اشتباه است چرا که حیوان از انسان نمیترسد و من بارها شاهد حمله حیوانات به کوددکان معصوم بوده ام و یک اصل را نباید از یاد برد که انسان اشرف مخلوقات است و حیوانات در خدمت انسان نه برعلیه انسان باید باشند.با ارزوی سلامتی برای همه دوستان .
پاسخ دادن
+1 # رضا شکاری 1395-11-05 08:46
این تصویر واقعی نمی باشد.
پاسخ دادن
0 # محدثه 1395-07-03 19:04
ببخشید حیوان از هر نطری وحشی هست پس بهتره به غریزه انها احترام بگذاریم و توقع نداشته باشیم که با نزدیکی به ان ها با ما کاری نداشته باشن ... بنظره من که مرگ حق خرس نبود چون اون غریزشو دنبال کرده....اینم بگم ک من واقعا به حیوانات وحشی ک از خودشون دفاع میکنن و هرگز اهلی نمیشن علاقه دارم و از دیدن مرگ یک حیوان چه اهلی چه وحشی واقعاااا ناراحت میشن حالا به هر دلیلی
پاسخ دادن
+3 # سیدرضا 1395-04-09 16:31
سلام. اگر به حیوانات وحشی آزارنرسانید، اگر به حریم زندگی و لانه آنها تجاوزنکنید، اگرغذای آنها را نگیرید،اگرتوله های آنان را اذیت نکنید، اگربلدباشید هنگام روبروشدن احتمالی باحیوان وحشی چکاربکنید، یقین داشته باشید هیچگاه موردحمله قرارنمی گیرید. اولا حیوان ازانسان می ترسد،پس دیگرمزاحمتی برای حیوانات ایجادنکنید.روزق یامت درباره آزارمخلوقات خدا ازمن و شما سئوال می کنند و واقعا جوابی نداریم که بدهیم.
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

با سلام و تشکر از حسن توجه شما، لطفا با توجه به حساس بودن سیستم به نام های تکراری نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و دیدگاه خود را به صورت فارسی بنویسید.