امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تصویری که از صورت این مرد در زیر میبینید ناشی از حمله خرس است که در نهایت با کمک اهالی کشته می شود. نکته ای که در اینجا لازم به ذکر است این است که طبیعت دوستان و حتی شکارچیان باید از نکات لازم و ضروری در هنگام مواجه با حیوانات وحشی آگاهی داشته باشند تا در هنگام برخورد و مواجه با حیوانات عکس العمل مناسبی انجام دهند.

tahajome.khers1

دیدگاه‌ها  

+1 #3 رضا شکاری 1395-11-05 08:46
این تصویر واقعی نمی باشد.
0 #2 محدثه 1395-07-03 19:04
ببخشید حیوان از هر نطری وحشی هست پس بهتره به غریزه انها احترام بگذاریم و توقع نداشته باشیم که با نزدیکی به ان ها با ما کاری نداشته باشن ... بنظره من که مرگ حق خرس نبود چون اون غریزشو دنبال کرده....اینم بگم ک من واقعا به حیوانات وحشی ک از خودشون دفاع میکنن و هرگز اهلی نمیشن علاقه دارم و از دیدن مرگ یک حیوان چه اهلی چه وحشی واقعاااا ناراحت میشن حالا به هر دلیلی
+3 #1 سیدرضا 1395-04-09 16:31
سلام. اگر به حیوانات وحشی آزارنرسانید، اگر به حریم زندگی و لانه آنها تجاوزنکنید، اگرغذای آنها را نگیرید،اگرتوله های آنان را اذیت نکنید، اگربلدباشید هنگام روبروشدن احتمالی باحیوان وحشی چکاربکنید، یقین داشته باشید هیچگاه موردحمله قرارنمی گیرید. اولا حیوان ازانسان می ترسد،پس دیگرمزاحمتی برای حیوانات ایجادنکنید.روزق یامت درباره آزارمخلوقات خدا ازمن و شما سئوال می کنند و واقعا جوابی نداریم که بدهیم.

نوشتن دیدگاه

با سلام و تشکر از حسن توجه شما، لطفا با توجه به حساس بودن سیستم به نام های تکراری نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و دیدگاه خود را به صورت فارسی بنویسید.