امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

احمد رستگار رییس منطقه حفاظت شده بهرام گور گفت: در روز جمعه ۸ آبا ماه ماموران یگان حفاظت حین گشتزنی در این منطقه متوجه یک گروه ۴ نفری شکارچی غیر مجاز شدند و دو نفر از این گروه را بازداشت کردند. در پی این عملیات یک دستگاه خودرو پراید به همراه دو قبضه اسلحه دو لول روسی و یک قبضه اسلحه شکاری ساچمه زنی بدست آمد. در بازرسی از خودرو پراید دو راس لاشه میش شکار شده کشف و ضبط شد و دو نفر فراری نیز شناسایی شدند. 

وی گفت:کلیه متخلفین اهل شهرستان داراب بودند که جریمه دویست میلیون ریالی شامل آنها شد. این متخلفین تحویل دستگاه قضایی شهرستان و سپس به دستور دادستان راهی زندان شدند. در همین راستا دادستان عمومی و انقلاب نی ریز ضمن هشدار به متخلفان زیست محیطی و بویژه شکارچیان غیر قانونی گفت:با تخریب کنندگان محیط زیست و نابودگران حیات وحش با قاطعیت برخورد می شود. دکتر محمد صادق رفیعی با بیان اینکه محیط زیست و حیات وحش سرمایه های ملی هر کشور, منطقه و شهر می باشند گفت:دستگاه قضایی در این راستا با همکاری ماموران محیط زیست با اقتدار از این منابع پاسداری و قاطعانه با متخلفان و قانون شکنان برخورد خواهد کرد و متخلفان به اشد مجازات تصریح شده در قانون محکوم خواهند شد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و تشکر از حسن توجه شما، لطفا با توجه به حساس بودن سیستم به نام های تکراری نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و دیدگاه خود را به صورت فارسی بنویسید.