امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش به کارگیری سلاح بیهوشی برای محیط بانان تهران

amozesh
در بحث داغ سلاح بیهوشی، که در بسیاری از جریانات می تواند ناجی جان حیوانات باشد، در اختیار داشتن سلاح یک سر قضیه است و مهمتر از آن تبحر  ونه فقط آشنایی به نحوه به کارگیری سلاح و نوع و دوز داروها و ... است که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود. در همین راستا در آبان ماه سال جاری اولین دوره آموزشی مصوب نحوه بکارگیری سلاح بیهوشی با حضور 40 نفر از محیط بانان و کارشناسان اداره کل وحفاظت محیط زیست استان تهران برگزارشد.
در این دوره از اساتید دام پزشک آقایان دکتر معماریان و مرعشی برای اموزش محیط بانان و کارشناسان استفاده شد. پس از اتمام این دوره و در دوره های بعدی سایر محیط بانان و کارشناسان استان نیز تحت آموزش قرار خواهند  گرفت. در حال حاضر 6 قبضه سلاح بیهوشی در اختیار استان است که پس از اتمام دوره آموزشی در اختیار مدیران هربخش قرار خواهد گرفت تا در مواقع اضطرار بتوانند از آنها استفاده کنند.
به گفته فرمانده یگان اداره کل استان تهرام آقای میرانزاده تا پیش از برگزاری این دوره تنها 2 تا 3 نفر از محیط بانان و کارشناسان در حد ابتدایی قادر به استفاده از سلاح بیهوشی بوده اند که امید می رود با استمرار این دوره ها در سال های آینده کلیه محیطبانان  و کارشناسان نحو استفاده از سلاح بیهوشی را به خوبی بیاموزند.

دیدگاه‌ها  

0 # امیر جانفزا 1395-01-31 18:14
سلام
من علاقمند به اموزش وخرید سلاح بیهوشی هستم. لطفا مراجع قانونی اموزش برای عموم وعلاقمتدان را نام ببرید.
با سلام
شما در این خصوص بایستی با متخصصین سازمان حفاظت محیط زیست تماس حاصل کنید
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

با سلام و تشکر از حسن توجه شما، لطفا با توجه به حساس بودن سیستم به نام های تکراری نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و دیدگاه خود را به صورت فارسی بنویسید.